מה זה נירוסטה ? כל הפרטים שאתם צריכים

אם תעצרו רגע ותסתכלו מסביב כנראה שתשימו לב להרבה עבודות נירוסטה כדוגמת מעקות מנירוסטה, מאחזי יד מנירוסטה, סולמות נירוסטה ועוד ועוד. הנירוסטה היא אחד החומרים האהובים בגלל העמידות שלה לחלודה, הנוחות שלה להתאים לכל סוג עבודה ומן הסתם הנראות שלה. העבודות שאנו מבצעים באיכות ובגימור מהשורה הראשונה תוך מתן מענה למגוון רחב של לקוחות החל מקבלנים דרך משרדים ממשלתיים, מסעדות וכמובן לקוחות פרטיים.
מה זה נירוסטה

ייצור תעשיות נירוסטה

אם תעצרו רגע ותסתכלו מסביב כנראה שתשימו לב להרבה עבודות נירוסטה כדוגמת מעקות מנירוסטה, מאחזי יד מנירוסטה, סולמות נירוסטה ועוד ועוד. הנירוסטה היא אחד החומרים האהובים בגלל העמידות שלה לחלודה, הנוחות שלה להתאים לכל סוג עבודה ומן הסתם הנראות שלה. העבודות שאנו מבצעים באיכות ובגימור מהשורה הראשונה תוך מתן מענה למגוון רחב של לקוחות החל מקבלנים דרך משרדים ממשלתיים, מסעדות וכמובן לקוחות פרטיים.

הכירו את הנירוסטה

הנירוסטה, או בשמה העברי – פלדת אל חלד, היא בעצם סגסוגת ברזל המכילה כרום. התרכובת ממנה עשויה הנירוסטה מביאה לכך שכשמה כן היא, אל חלד. בגלל שהיא עמידה מאוד מול מים היא נפוצה מאוד לשימוש בבריכות ובג'קוזי, אך גם במקומות חיצוניים החשופים לגשם ולשמש ממושכת. כמו כן, לנירוסטה יש מראה מאוד חלק ומוגמר כך שהיא רק מוסיפה לכל מקום שבו היא מותקנת.

ייצור תעשיות נירוסטה ציבוריות

ייצור תעשיות נירוסטה עבור לקוחות ציבוריים הוא מאוד נפוץ. אם תתבוננו היטב בפעם הבאה שתהיו במוסד ממשלתי, או במוסד ציבורי כלשהוא כדוגמת בתי ספר או פארקים, כנראה שהנירוסטה מאוד תבלוט לכם. העובדה שהיא נמצאת במקומות רבים מביאה לכך שהיא משרה מראה מקצועי ורציני של המקום, מבלי לוותר על הפרקטיות של החומר מכך שהוא עמיד למים.

ייצור תעשיות נירוסטה פרטיות

למרות שהנירוסטה מאוד נפוצה בשימושים ציבוריים, נראה שהיא נכנסה חזק גם לעיצוב הפרטי. הנירוסטה משולבת פעמים רבות בתור חומר פונקציונלי כדוגמת שילוב נירוסטה במטבחים או בשירותים ומקלחת, אך דווקא מגדילי הראש משלבים אותה במקומות נוספים בבית בגלל שהיא פשוט יפה ונקייה מאוד. אם אתם מעוניינים בעבודת נירוסטה לשימוש פרטי אתם בהחלט יכולים למצוא מענה לכך אצלנו.

למה לבחור בנירוסטה?

כאמור, הנירוסטה משמשת הן לתעשיות פרטיות והן לתעשיות ציבוריות, אך למה בעצם לבחור בנירוסטה? ישנם כמה יתרונות ברורים לנירוסטה על פני מתכות או חומרים אחרים שעושים אותה לנפוצה כל כך, המשיכו לקרוא ותשתכנעו בעצמכם.

קלה לניקוי

בשונה מחומרים אחרים כדוגמת עץ או שיש, הנירוסטה קלה מאוד לניקוי. ראשית כל אם הנירוסטה נרטבת היא אינה מחלידה בקלות כל כך ולכן אפשר פשוט לנגב אותה עד לייבוש. לגבי לכלוכים אחרים בעזרת שימוש בחומרים המתאימים לנירוסטה אפשר לנקות אותה בקלות ולגרום לה להיראות שוב מבריקה ונקיה. יתרון זה הביאו אותה להיות אהובה ונפוצה מאוד בשימוש במטבחים תעשייתיים ונראה שלאחרונה גם במטבחים פרטיים.

עמידה במים

כנראה שהיתרון הבולט ביותר של נירוסטה הוא שהיא עמידה למים מבחינת הזמן שלוקח לה לגלות חלודה שכן היא בעצם פלדת אל חלד. יתרון זה הוא מה שמביא אותה לקדמת הבמה בכל הקשור במתקני בריכה אך גם במתקני חוץ. עמדות ברביקיו ומטבחי חוץ מושקעים עשויים נירוסטה כך שלא צריך לדאוג מפני הגשם והוא יכול להיות מתקן קבע בחצר ואפשר לכם לארח מסיבות ואירועים ולהשוויץ במטבח החוץ השווה שלכם.

יפה ומבריקה

לחומרים רבים יש יתרונות רבים שהופכים אותם לחביבים על מעצבים ומהנדסים אך הנירוסטה היא לא רק יעילה ושימושית אלא הנראות המבריקה והמושלמת שלה גורמת לה, בעזרת אנשי מקצוע שעוסקים בתעשיות נירוסטה, להיות יפה ומבריקה ולהבטיח שלא תפסיקו להתפעל מהנירוסטה שהתקנתם. הצבע הכסוף הולך יד ביד עם חומרים נפוצים אחרים כמו עץ בהיר וכהה וזכוכית, כך שהנירוסטה משתלבת ממש בכל מקום, ציבורי ופרטי כאחד.

עבודות נירוסטה

אמנם עבודות נירוסטה עשויות להיתפס כמשהו שרלוונטי רק לתעשיות, למפעלים או בעצם לאנשי מקצוע שמתעסקים עם חומרים מיוחדים, אך בפועל נירוסטה היא חומר מאוד נפוץ שרלוונטי גם לאנשים פרטיים שמחפשים פתרונות לבית שלהם. נירוסטה היא חומר שאפשר למצוא ממש בכל מקום, הנה כמה דוגמאות לעבודות נירוסטה נפוצות שכדאי שתכירו.

מעקות מנירוסטה

מעקות מנירוסטה הם סוג של עבודות נירוסטה נפוץ מאוד. בהרבה מקומות מעקות נירוסטה משתלבים בצורה מושלמת כדוגמת בריכות ומקומות שאנשים נרטבים בהם, בגלל שהנירוסטה מתייבשת מהר וקלה לניקוי. יתרה מכך, הגימור והפשטות של מעקות נירוסטה מביא לכך שהם מותקנים במקומות נוספים, אפילו בבתים פרטיים שבהם המעקות משלימים את העיצוב הנקי של הבית.

מאחזי יד נירוסטה

בדומה למעקות, מאחזי יד מנירוסטה גם כן מאוד נפוצים בבריכות אך אתם כנראה גם תזהו אותם במקומות רבים אחרים. בגלל שנירוסטה הולכת טוב עם זכוכית, מבחינה עיצובית ומבחינה טכנית, פעמים רבות מאחזי היד משולבים בעיצוב עם הזכוכית, ודאי בקניון הקרוב לביתכם תוכלו למצוא עבודות נירוסטה מהסוג הזה. כמו כן, עבודות נירוסטה איכותיות, כמו שיציעו לכם אלדין תעשיות נירוסטה, מאפשרת לא רק להתקין מוט ישר ופשוט, אלא לשחק עם העיצוב שלו ברמת גימור גבוהה.

סולמות נירוסטה

על מנת להשלים את הבריכה שלכם, או את הבריכה הציבורית שאתם אמונים עליה, כנראה שתהיו חייבים סולמות נירוסטה. כפי שציינו לעיל, העמידות של נירוסטה בפני מים, והעובדה שהיא מנצנצת במים, הביאה את הנירוסטה למוצר האהוב והמשומש ביותר בתחום הסולמות בבריכות. כמובן שלעיתים יש צורך בסולמות קבועים גם מחוץ לבריכות וגם עבור צורך זה הנירוסטה יודעת לתת מענה מעולה.

ציוד נירוסטה למסעדות

אם אי פעם מטבח של מסעדה אתם בוודאי יודעים שהנירוסטה שולטת גם בתחום זה. משטחי חיתוך ובישול, כיורים ואפילו מקררים עשויים כולם נירוסטה הן לרוב מה שמרכיב מבטחים תעשייתיים. כנראה שבגלל שהיא מאוד נוחה לניקוי, אנשים רבים בוחרים לשלב את הנירוסטה גם במטבחים פרטיים אם לא בכל המטבח בגלל הקריצה למסעדה או למטבח תעשייתי, אז לפחות כיור נירוסטה הפך נפוץ מאוד.

עבודות נירוסטה על פי התקן

כאשר מייצרים מתקנים כמו מאחזי יד וסולמות המשמשים ציבור רחב, ישנם תקנים של המדינה שהמתקנים צריכים לעמוד בהם. על מנת שהייצור יעמוד בתקנים תהיו חייבים לעבוד עם אנשי מקצוע שמכירים את התקנים. לא רק שייצור והתקנה מבלי עמידה בתקנים היא עבירה על החוק, היא כמובן מסכנת את מי שמשתמש במתקן ולכן חשוב מאוד לוודא את העמיקה בתקן ולא לעגל פינות.

ייצור נירוסטה בהתאמה אישית

אם אתם מעוניינים בייצור מעקות מנירוסטה, מאחזי יד מנירוסטה, סולמות נירוסטה או כל עבודות נירוסטה אחרות, אתם בסופו של דבר רוצים את זה עם הטאץ האישי שלכם בהתאמה לצרכים שלכם. הגודל והצורה הסופית יעוצבו בעזרתכם כך שתקבלו מוצר בדיוק כמו שאתם מחפשים. צרו איתנו קשר על מנת שנוכל להתאים את העבודה אליכם ונעזור לכם לוודא שתצאו עם מוצר מושלם שגם שומר על רמה גבוהה אך גם נראה ומעוצב בדיוק כמו שתרצו.

 

אנחנו באלדין תעשיות נירוסטה בעלי ניסיון של למעלה מ-20 שנה בעבודות נירוסטה שונות ומגוונות. הניסיון שלנו מאפשר לנו הן ליצור עבודות טובות בגימור מושלם, והן לעזור ולסייע ללקוחות לבחור ולעצב בדיוק מה שהם צריכים. אנו יודעים כמה נירוסטה היא חומר מדהים, נוח ויפה לשימוש ולכן מתמחים ומתמקצעים בעבודה איתה כבר שנים רבות. אם אתם צריכים עבודות נירוסטה, הגעתם בדיוק למקום הנכון.

 

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

מאחזי יד מנירוסטה לאיזה עסקים זה מתאים?
ידע מקצועי

מאחזי יד מנירוסטה לאיזה עסקים זה מתאים?

מאחזי יד מנירוסטה לאיזה עסקים זה מתאים?
בתור בעלי עסק, חשוב לכם בראש ובראשונה לשמור על בטיחות הלקוחות שלכם והעובדים הנמצאים במבנה העסק. בכדי לעשות זאת, ישנו צורך בשילוב מאחזי יד, מעקה נירוסטה, סולמות וכדומה – שיאפשרו לכולם להתנהל באופן בטיחותי ונוח. במאמר זה נספר לכם לאילו עסקים יש צורך במאחזי יד, והיכן רוכשים מאחזי יד איכותיים שיעשו את העובדה ויראו מעולה לאורך שנים.

קרא עוד »
ידע מקצועי

מאחזי יד למדרגות

בין אם אתם עולים ובין אם אתם יורדים במדרגות – תמיד כדאי שיהיה משהו לאחוז בו. מאחזי יד יכולים לשמש תפקיד חשוב בחללים בהם יש מדרגות ורמפות, והם מציעים עבורכם הרבה מעבר לסתם תמיכה פיזית. הם מספקים בטיחות, יציבות, נגישות ועוד. במאמר זה נספר על החשיבות שלהם, על סוגי מאחזי יד, ולמי הם רלוונטיים.

קרא עוד »
לחצו כאן לשיחה
1
צריכים עזרה ?